Predavanje: Psihologija pobjednika

Sekretarijat za kulturu, sport, mlade i socijalno staranje Opštine Nikšić poziva sve studente i srednjoškolce da prisustvuju radionici “Psihologija pobjednika” koja se organizuje u okviru saradnje opštine i NVO Centar za omladinsku edukaciju na projektu Evropske omladinske kartice (EYCA).

Nikola Mijušković, psiholog, upoznaće mlade o tome kako razviti samopouzdanje i izboriti se sa ličnim strahovima, uz različite principe koji pojedinca dovode do najbolje verzije sopstvenog funkcionisanja.

Radionica će se održati u ponedjeljak, 20. marta na Filozofskom fakultetu u Nikšiću sa početkom u 12h, u sali 328.

Projekat Evropska omladinska kartica – EYCA realizuje se u partnerstvu NVO Centar za omladinsku edukaciju i Ministarstva sporta i mladih, a uz podršku i aktivno učešće Opštine Nikšić, koja je obezbijedila nabavku besplatnih EYCA kartica i realizaciju programa neformalne edukacije na teritoriji grada.