Dopuna informacije o prijavi za upis na master studije

Prijave za upis na master studije obaviće se elektronskim putem, prema proceduri datoj na sajtu Univerziteta Crne Gore

Uz popunjenu prijavu za upis (pratiti link dat prethodno) kandidati podnose:

1.      diplomu ili uvjerenje o završenim osnovnim studijama,

2.      uvjerenje o položenim ispitima sa osnovnih studija i

3.      fotokopiju lične karte.

Pošto referenti iz studentske službe mogu pripremiti oba uvjerenja (tačke 1 i 2) za sve kandidate koji su studije završili na Filozofskom fakultetu, a nijesu uspjeli da podignu uvjerenja (tačke 1 i 2), studenti će dostaviti prijavu i fotokopiju lične karte. Studenti koji su prethodno uzeli uvjerenja, šalju potpunu dokumentaciju, isto kao i studenti koji osnovne studije nijesu završili na Filozofskom fakultetu Univerziteta Crne Gore.

Važna napomena: Studenti koji nemaju da prilože uvjerenja, neka na njihovo mjesto aploduju drugi dokument (ponovo fotokopiju lične karte).  To sugerišemo zato što sistem neće registrovati (primiti) prijavu u kojoj ostane prazno mjesto koje je predviđeno za unos dokumenta. Napomena se odnosi samo na studente koji su osnovne studije završili na Filozofskom fakultetu - objašnjeno prethodno.

Uprava Filozofskog fakulteta