Javna debata

Filozofski fakultet

-svečana sala, 10. maj u 10:30h-

Dragi studentI i studentkinje,

Evropski pokret u Crnoj Gori, u saradnji sa Opštinom Nikšić i Delegacijom Evropske unije u Crnoj Gori, proslaviće Dan Evrope u Nikšiću, u sklopu obilježavanja Mjeseca Evrope u gradovima širom Crne Gore.

Kako je ove godine 60 godina od Rimskih ugovora, obilježićemo jubilej javnom diskusijom na temu budućnosti Evropske unije i procesa proširenja u kontekstu Crne Gore i regiona Zapadnog Balkana. Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite i podijelite svoje mišljenje povodom aktuelnih događaja u svijetu i Evropi i njihovom uticaju na Crnu Goru i region Zapadnog Balkana.

Sa Vama će na ovu temu govoriti: Momčilo Radulović, predsjednik Evropskog pokreta u Crnoj Gori i Roman Boitard, član Delegacije Evropske unije u Crnoj Gori, koji će moderirati diskusiju i ponuditi svoje viđenje trenutnih odnosa EU i Crne Gore.

S poštovanjem,

Tim Evropskog pokreta u Crnoj Gori