Prijava ispita za septembarski ispitni rok studijske 2020/21. godine

Prijava ispita za septembarski ispitni rok izvršiće se elektronskim putem, u periodu od 15. do 19. jula 2021. godine. Prijavu i dokaz o uplati u jednom pdf dokumentu dostaviti na mail adresu studentske službe: dijanap@ucg.ac.me.

Studenti su dužni da prilikom uplate ispita za septembarski ispitni rok na uplatnici u polju "poziv na broj odobrenja" unesu velikim slovima jedinstveni studentski kod. Uplatu izvršiti na žiro-račun Fakulteta likovnih umjetnosti: 510-2171-26, sa naznakom za septembarski ispitni rok.

Studenti imaju pravo prijave ispita koje su prijavili da slušaju i polažu u studijskoj 2020/21. godini.

Visina naknade za ponovno polaganje ispita u septembarskom ispitnom roku, iznosi 5,00 eura, za svaki ispit posebno.

FLU CETINJE