Raspored ispita
FAKULTET LIKOVNIH UMJETNOSTI
Raspored završnih i popravnih završnih ispita
u januarskom ispitnom roku studijske 2022/2023. godine
OSNOVNE STUDIJE
I GODINA – I SEMESTAR
red.br. |
PREDMETI
|
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1.
|
ANALITIČKO CRTANJE I |
16.01.u 13:00h |
30.01.u 13:00h |
2.
|
SLIKARSTVO I |
19.01.u 11:00h |
02.02.u 11:00h |
3.
|
MODELOVANJE I |
23.01.u 11:00h |
06.02.u 11:00h |
4.
|
GRAFIKA I |
13.01.u 10:00h |
27.01.u 10:00h |
5.
|
ISTORIJA UMJETNOSTI I |
18.01.u 10:00h |
01.02.u 10:00h |
6.
|
LIKOVNA ANATOMIJA I |
11.01.u 11:00h |
25.01.u 11:00h |
7.
|
TEORIJA FORME |
19.01.u 12:30h Seminarski rad poslati do 14.01. do 23:59h na e-mail markm@t-com.me |
02.02.u 12:30h Seminarski rad poslati do 28.01.do 23:59h na e-mail markm@t-com.me |
8.
|
ENGLESKI JEZIK I |
16.01.u 8:30h |
03.02.u 8:30h |
9.
|
VAJARSKA TEHNOLOGIJA I |
12.01.u 10:00h |
26.01.u 10:00h |
10.
|
UVOD U DIZAJN |
13.01.u 10:00h |
03.02.u 10:00h |
11.
|
APLIKATIVNI GRAFIČKI SOFTWER I |
10.01.u 10:00h |
24.01.u 10:00h |
12.
|
ISTORIJA ARHITEKTURE |
17.01.u 11:00h |
31.01.u 11:00h |
II GODINA – III SEMESTAR
r.br. |
PREDMETI
|
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1.
|
CRTANJE I |
11.01.u 13:00h |
25.01.u 13:00h |
2.
|
ISTORIJA UMJETNOSTI III |
17.01.u 10:00h |
31.01.u 10:00h |
3.
|
OSNOVI FOTOGRAFIJE I |
18.01.u 10:00h |
01.02.u 10:00h |
4.
|
INTERMEDIJALNA ISTRAŽIVANJA I |
19.01.u 14:00h Video rad poslati do 15.01.do 23:59h na e-mail:markm@t-com.me |
02.02.u 14:00h Video rad poslati do 29.01.do 23:59h na e-mail: markm@t-com.me |
5.
|
SLIKARSKA TEHNOLOGIJA |
Test 12.01.u 10:00h ispit 20.01.u 10:00h Seminarski rad poslati na email: natashadj1@gmail.com najkasnije do 16.01. |
Test 24.01.u 10:00h ispit 03.02.u 10:00h Seminarski rad poslati na email: natashadj1@gmail.com najkasnije do30.01. |
6.
|
SLIKARSTVO III |
16.01.u 11:00h |
06.02. u 11:00 |
7.
|
ENGLESKI JEZIK III |
19.01. u 11:00h |
30.01.u 11:00h |
8.
|
GRAFIKA III |
13.01.u 11:30h |
27.01.u 11:30h |
9.
|
IZBORNI SLIKARSKI ATELJE I |
16.01.u 10:00h |
06.02. u 10:00 |
10.
|
IZBORNI INTERMEDIJALNI ATELJE I |
17.01.u 12:00h |
31.01.u 12:00h |
11.
|
IZBORNI GRAFIČKI ATELJE I |
13.01.u 11:00h |
27.01.u 11:00h |
12.
|
SKULPTURA U MATERIJALU I |
12.01.u 11:00h |
26.01.u 11:00h |
13.
|
VAJARSTVO I |
23.01.u 12:00h |
06.02.u 12:00h |
14.
|
LAYOUT |
12.01.u 12:00h |
02.02.u 12:00h |
15.
|
GRAFIČKE KOMUNIKACIJE I |
13.01.u 11:30h |
03.02.u 11:30h |
16.
|
TEHNOLOG.INDUSTRIJSKE GRAFIKE |
10.01.u 10:30h |
24.01.u 10:30h |
17.
|
MATERIJALI I TEHNOLOGIJA SLIKE NA DRVENOM NOSIOCU-KOPISTIKA |
20.01. u 11:00 |
03.02. u 11:00 |
18.
|
OPŠTA I NEOGRANSKA HEMIJA U KONZERVACIJI I RESTAURACIJI |
18.01. u 14:00 |
31.01. u 14:00 |
19.
|
UVOD U KONZERVACIJU I RESTAURACIJU |
13.01. u 11:30 |
27.01. u 11:30 |
20.
|
ZAŠTITA KULTURNE BAŠTINE |
17.01. u 14:00 |
30.01. u 14:00 |
III GODINA – V SEMESTAR
r.br. |
PREDMETI |
I ISPITNI ROK |
II ISPITNI ROK /popra./ |
1.
|
INTERMEDIJALNA UMJETNOST I |
17.01. u 12:30h seminarski rad poslati na e-mail milenajovicevic33@gmail.com najkasnije do 13.01. |
31.01. u 12:30h seminarski rad poslati na e-mail milenajovicevic33@gmail.comnajkasnije do 27.01. |
2.
|
SLIKARSTVO V
|
12.01. u 11:00h |
26.02.u 11:00h |
3.
|
ZIDNE SLIKARSKE TEHNIKE |
20.01. u 12:00h |
03.02. u 12:00h |
4.
|
CRTANJE III |
16.01. u 10:00h |
30.01. u 10:00h |
5.
|
ISTORIJA UMJETNOSTI CRNE GORE |
16.01. u 12:00h |
06.02. u 12:00h |
6.
|
DIZAJNIRANJE ZA WEB |
10.01. u 12:00h |
24.01. u 12:00h |
7.
|
PROSTORNE KOMPOZICIJE |
17.01. u 13:00h Eksplikaciju rada poslati na e-mail milenajovicevic33@gmail.com najkasnije do 13.01. |
|
8.
|
SAVREMENE GRAFIČKE TEHNIKE |
13.01. u 11:00h |
27.01. u 11:00h |
9.
|
GRAFIKA V |
13.01. u 12:00 |
27.01. u 12:00h |
10.
|
UMJETNIČKI KONCEPTI MODERNE |
11.01. u 10:00h |
25.01. u 10:00h |
11.
|
TEHNOLOGIJA NOVIH MEDIJA |
10.01. u 13:00h |
24.01. u 13:30h |
12.
|
DIZAJN I MARKETING |
20.01. u 10:00h |
03.02. u 10:00h |
13.
|
FOTOGRAFIJA U DIZAJNU |
18.01. u 12:00h |
01.02. u 12:00h |
14.
|
GRAFIČKE KOMUNIKACIJE III |
13.01. u 13:00h |
03.02. u 13:00h |
15.
|
ILUSTRACIJA I KNJIGA I |
19.01. u 10:00h |
08.02. u 10:00h |
16.
|
PROJEKTOVANJE |
18.01. u 10:00h |
01.02. u 10:00h |
17.
|
SKULPTURA U MATERIJALU III |
12.01. u 12:00h |
26.01. u 12:00h |
18.
|
SVJETSKA KNJIŽEVNOST I |
23.01. u 15:00h |
06.02. u 15.00h |
19.
|
ISTORIJA CG I YU FILMA I |
17.01. u 12:00h |
31.01. u 12:00 |
20.
|
VAJARSTVO III |
12.01. u 11:00h |
26.01. u 11:00h |
21.
|
SKULPTURA U KAMENU |
12.01. u 10:00h |
26.01. u 10:00h |
22.
|
ZAVRŠNI RAD /jedan ispit do završetka studija/ |
24.01. u 11:00h |
08.02. u 11:00h |
MASTER STUDIJE
I GODINA – I SEMESTAR
r.br. |
PREDMETI |
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1 |
EKSPERIMENTALNA GRAFIKA MA I |
13.01.u 12:30h |
27.01.u 12:30h |
2 |
TIPOGRAFIJA I PISMO |
13.01.u 10:00h |
03.02.u 10:00h |
3. |
INTERMED.UMJETNOST –METODE UMJET.ISTRAŽ.MA I |
31.01.u 14:00h seminarski rad poslati na email milenajovicevic33@gmail.comnajkasnije do 27.01. |
|
4. |
ISTRAŽIVANJE U CRTEŽU MA I
|
11.01.u 14:00h |
25.01.u 14:00h |
5. |
MURAL MA |
20.01.u 13:00h |
03.02.u 13:00h |
6. |
RAZVOJ I TEORIJA DIZAJNA MA I |
12.01.u 12:00h |
02.02.u 12:00h
|
7. |
SAVREMENE SKULPTORSKE FORME MA I |
23.01.u 13:00h |
06.02.u 13:00h |
8. |
SLIKARSTVO – METODE UMJET.ISTRAŽIVANJA MA I |
12.01.u 12:00h |
26.01.u 12:00h |
9. |
TEORIJA I PRAKSE SAVREMENE UMJETNOSTI I |
11.01.u 13:00h |
25.01.u 13:00h |
10. |
VIDEO ART MA |
06.02.u 11:00h Video rad poslati do 29.01.do 23:59h na e-mail markm@t-com.me |
|
11. |
VAJARSTVO – METODE UMJETNIČKOG ISTRAŽIVANJA MA I |
12.01.u 12:00h |
26.01.u 12:00h |
12. |
ILUSTRACIJA MA |
19.01.u 12:30h |
08.02.u 13:00 |
13. |
PRIMIJENJENA FOTOGRAFIJA MA I |
20.01.u 12:00h |
09.02.u 10:00h |
II GODINA – III SEMESTAR
r.br. |
PREDMETI
|
I ROK |
II ROK /popravni/ |
1 |
AKADEMSKI PROJEKAT – STRUČNA PRAKSA MA |
12.01.u 14:00h |
26.01.u 14:00h |
2 |
GRAFIKA MA |
13.01.u 13:00h |
27.01.u 13:00h |
3. |
INTERMEDIJALNA UMJETNOST MA |
17.01.u 15:00h |
31.01.u 15:00h |
4. |
SLIKARSTVO MA |
12.01.u 13:00h |
26.01.u 13:00h |
5. |
VAJARSTVO MA |
12.01.u 13:00h |
26.01.u 13:00h |
6. |
METODIKA LIKOVNOG VASPITANJA MA |
23.01.u 14:00h |
06.02.u 14:00h |
7. |
UMJETNIČKI SISTEM I TRŽIŠTE MA |
11.01.u 15:00h |
25.01.u 15:00h |
8. |
METODOLOGIJA IZRADE ZAVRŠNOG RADA MA Slikarstvo i Vajarstvo |
||
9. |
METODOLOGIJA IZRADE ZAVRŠNOG RADA MA- Grafički dizajn |
23.01.u 12:30h
|
06.02.u 12:30h
|
10. |
DIZAJN I DRUŠTVO MA |
18.01.u 13:30h |
01.02.u 13:30h |
11. |
DIZAJNERSKI ISTRAŽIVAČKI PROJEKAT MA |
12.01.u 10:00h |
02.02.u 10:00h |