Studenti Fakulteta likovnih umjetnosti sa polaznicima vrtića pravili novogodišnje ukrase

Studenti Fakulteta likovnih umjetnosti Univerziteta Crne Gore imali su juče radionicu sa djecom mlađe vaspitne grupe VJ „Leptirić“, na temu „Novogodišnji ukrasi i novogodišnje čestitke“.

Ova radionica organizovana je kao međuinstitucionalna saradnja fakulteta i predškolske ustanove već drugi put, na uzajamnu korist.

Studenti specijalističke godine su odradili dio prakse iz predmeta "Metodika likovnog vaspitanja" , a djeca stekla nova iskustva i vještine u izradi ukrasa i čestitki. Studente je predvodila saradnica u nastavi Fakulteta likovnih umjetnosti Ivana Radovanović.

Iz vrtića "Leptirić" su se zahvlaili Radovanović i studentima na druženju, a roditeljima na prikupljenom materijalu.