Nagrade Univerziteta Crne Gore studentkinji Bosiljki Bakočević i prof Ani Matić

Univerzitet Crne Gore je na Svečanoj sjednici Senata Univerziteta Crne Gore, sumirajući rezultate rada u 2019. godini, u kojoj obilježava četiri i po decenije nastavno-obrazovnog, naučnoistraživačkog i kulturno-umjetničkog stvaralaštva, nagradio uspjehe najboljih profesora, naučnika i studenata. Priznanje je otišlo u ruke 20 univerzitetskih profesora i naučnika i 17 najboljih studenata, sa svih univerzitetskih jedinica.

Među narađenima su i Bosiljka Bakočević sa SP Slikarstvo i prof Ana MAtić koordinatorka FLUID Dizajn foruma sa Fakulteta likovnih umjetnosti Cetinje

Opširnije: