RASPORED PREDAVANJA / OSNOVNE i MASTER studije

Raspored predavanja na Fakultetu likovnih umjetnosti koncipiran je u odnosu na aktuelne mjere o zaštiti i prevenciji od COVID 19 virusa. Nastava tokom Zimskog semestra će se izvoditi kombinovano što podrazumjeva ONLINE i PRAKTIČNA predavanja.

Svi predmeti koji broje više desetina studenata će se izvoditi uglavnom ONLINE, dok će praktična nastava zbog svoje specifičnosti i uslovljenosti adekvatnim materijalima i prostorom biti realizovana u prostorijama Fakulteta likovnih umjetnosti.

Napominjemo da Raspored predavanja za predstojeći Zimski semestar nije finalan i da može doći do manjih izmjena u terminima predavanja.

Sva dodatna pojašnjenja i izmjene biće naknadno objavljeni na sajtu i oglasnoj tabli Fakulteta.

Ovom prilikom napominjemo da su svi studenti kao i nastavno/zaposleno osoblje Fakulteta, obavezni prodržavanja predviđenih mjera o zaštiti od COVID virusa.

Držanje distance, nošenje maski i dezinfekcija ruku je OBAVEZNA.