Donacija fotografske i video opreme Fakultetu likovnih umjetnosti

Profesor mr Lazar Pejović i fotograf Duško Miljanić u ime firme PUZZLE d.o.o. iz Podgorice, donirali su Fakultetu likovnih umjetnosti vrijednu fotografsku i video opremu za realizaciju praktične nastave i zadataka predviđenih nastavnim programom.

Donirana oprema u vrijednosti od 3,800 eura, značajna je za budući rad studenata, koji će podspiješiti dalji nastavni proces i praksu u okviru fotografskih, multimedijalnih i interdisciplinarnih predmeta.

Pomenuta donacija, predstavlja početak buduće saradnje i primjer dobre prakse između fakultetski obrazovne ustanove i privatnog sektora.

Fakultet likovnih umjetnosti zahvaljuje se fotografima Lazaru Pejoviću i Dušku Miljaniću na ovoj vrijednoj donaciji i pažnji.