Pripremanje za prijemni ispit za upis na Stomatologiji i Medicini

Obavještavaju se zainteresovani kandidati za pripremu prijemnog ispita za upis na osnovne akademske studije Medicinskog fakulteta (programi Medicina i Stomatologija) da će prva priprema biti u subotu, 28. maja, u periodu od 10.00 do 11.30 časova i od 12.00 13.30 časova, u amfiteatru Medicinskog fakulteta.

Priprema za upis u studijsku 2022/2023. godinu će biti organizovana i narednim subotama, i to 4. juna, 11. i 18. juna 2022. godine.

Zainteresovani kandidati su imali mogućnost da se prijave za  pohađanje pripreme za polaganje prijemnog ispita za upis na osnovne akademske studije Medicinskog fakulteta, studijski program Medicina i Stomatologija, iz predmeta Biologija i Hemija, 9.  i 10. maja 2022. godine.

Prijava je bila besplatna i podnosila se elektronskim putem na e-mail adresu infomedf@ucg.ac.me ili lično u prostorijama studentske službe Medicinskog fakulteta od 09,00-13,00 časova.