O liječenju i hirurgiji karcinoma u četvrtak - gostujuća predavanja profesora Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu

Gostujući profesori  sa Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, prof. dr Dragan Mašulović i prof. dr Aleksandar Karamarković održaće predavanje u četvrtak, 15. decembra 2022. godine u 12 h u Amfiteatru Medicinskog fakulteta u Podgorici.

Teme predavanja su:

• Ablacija u liječenju primarnog karcinoma jetre, prof. dr Dragan  Mašulović
  • Vaskularne resekcije i rekonstrukcije u ekstenzivnoj hirurgiji uznapredovalog karcinoma pankreasa, prof. dr Aleksandar  Karamarković

Prof. dr Dragan Mašulović je redovni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, šef katedre za radiologiju, specijalista radiologije i subspecijalista interventne i digestivne radiologije.

Prof. dr Aleksandar Karamarković je redovni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, direktor Hiruške klinike „Nikola Spasić„ Kliničko bolničkog centra „Zvezdara„ Beograd, specijalista hirurgije.