PRIJAVA ISPITA ZA SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

Obavještavaju se studenti da prijava ispita za septembarski ispitni rok može početi odmah i trajaće do 23.07.2020.godine.

Prijava se podnosi isključivo elektronskim putem na formularu koji je u prilogu.

PROCEDURA PRIJAVLJIVANJA ZA POLAGANJE ISPITA U SEPTEMBARSTKOM ISPITNOM ROKU

1. Preuzeti formular za prijavu ispita sa internet stranice,
  2. Čitko popuniti tražene podatke i potpisati formular,
  3. Uplatiti 5 € po ispitu, u skaladu sa odlukom Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore na žiro-račun fakulteta 510-2353-62 sa naznakom za septembarski ispitni rok.  (na jednoj uplatnici uplatiti sve predmete koje prijavljujete)
  4. SKENIRATI FORMULAR ZAJEDNO SA UPLATNICOM I POSLATI KAO JEDAN DOKUMENT NA E-MAIL ADRESU STUDENTSKE SLUŽBE

NAPOMENA

Dokument mora biti ispod 5 MB

E-mail adrese na kojima se šalju skenirana dokumenta (prijava i uplatnica) su:

stsluzbamedf@ucg.ac.me  (studijski programi Medicina, Stomatologija, Farmacija i Visoka medicinska škola)

cecam@ucg.ac.me  (studijski program Primijenjena fizioterapija)

Studentima koji nisu u cjelosti izmirili finansijske obaveze (školarinu) neće biti prihvaćena prijava ispita za septembarski ispitni rok.