Sastanak istraživačkog tima CEBIMER

U Amfiteatru Medicinskog fakulteta održan je sastanak članova istraživačkog tima Medicinskog fakulteta angažovanog u realizaciji projektnih aktivnosti u okviru projekta Centar izvrsnosti za biomedicinska istraživanja CEBIMER, čiji je nosilac Institut ,,Dr Simo Milošević'' Igalo, a na kojem je Medicinski fakultet Univerziteta Crne Gore partner.

U uvodnom dijelu sastanka, koordinatorka projektnih aktivnosti ispred Medicinskog fakulteta doc. dr Snežana Pantović upoznala je prisutne članove tima sa ostvarenim rezultatima u periodu između dva sastanka, a potom je, u konstruktivnoj diskusiji u kojoj su učestvovali svi članovi istraživačkog tima, napravljen plan budućih aktivnosti, tj. istraživanja koja će se sprovoditi u narednom periodu, a za koja su pripremljena i potrebna dokumenta.