Nova verzija aplikacije za dnevnu evidenciju prisustva

Počevši od ponedeljka, 03. decembra 2018. godine, nastavno osoblje Univerziteta će početi da koristi novu verziju
Aplikacije za dnevnu evidenciju prisustva studenata evidencija.ucg.ac.me

U okviru nove aplikacije za dnevnu evidenciju prisustva, nastavni kadar će imati mogućnost i generisanja formulara i učitavanja popunjenog formulara. Pored toga, aplikacija nudi i novu verziju formulara sa unaprijed generisanim podacima o predmetu i studentima koji ga slušaju.
Nezavisno od mogućnosti za učitavanje popunjenih formulara koju u novoj verziji ima nastavni kadar, arhivari fakulteta će i dalje moći da generišu i učitavaju predate forimulare.

Primjer novog formulara:

Tehničku podršku pruža Centar informacionog sistema.

U slučaju da imate bilo kakva pitanja, obratite se na evidencija@ucg.ac.me

Uputstvo za novu verziju aplikacije preuzmite na linku ispod.

Molimo sve profesore i saradnike koji još nemaju otvoren akademski e-mail nalog da se jave na marko@ucg.ac.me kako bi dobili akademski e-mail nalog i sa njim mogli da generišu formular za evidenciju