Obavještenje za sve studente doktorskih studija

Senat Univerziteta  Crne Gore na sjednici održanoj dana 16.11.2020.godine donio je nova Pravila doktorskih studija broj: 03-4127/2 od 16.11.2020. godine koja su objavljena u  Biltenu UCG  broj: 513 od 20.11.2020. godine.

Shodno završnim odredbama navedenih Pravila doktorskih studija, po istim će raditi svi studenti doktorskih studija, koji nijesu podnijeli prijavu teme doktorske disertacije, odnosno Vijeće  istu prihvatilo i predložilo Komisiju za ocjenu teme  doktorske teze i kandidata.

Studenti upisani studijske 2020/21. godine kao i ostali studenti doktorskih studija na koje  će se primjenjivati odredbe novih Pravila doktorskih studija, dužni su odmah nakon upisa na doktorske studije  predložiti  mentora.

Na kraju  svake studijske godine, mentor je dužan a najkasnije do 20. septembra da dostavi izvještaj o radu studenta na sprovedenom istraživanju i postignutim rezultatima,  Komisiji za doktorske studije Medicinskog fakulteta.

Molimo Vas da se upoznate sa novim Pravilima doktorskih studija koja se nalaze na sajtu Medicinskog fakulteta.