Konkurs za upis na specijalističke studije za studijsku 2021/22. godinu

UPRAVNI ODBOR UNIVERZITETA CRNE GORE raspisao je KONKURS ZA UPIS NA SPECIJALISTIČKE STUDIJE UNIVERZITETA CRNE GORE ZA STUDIJSKU 2021/22.GODINU.

GRAĐEVINSKI FAKULTET

ukupan broj mjesta 178

Studijski program Građevinarstvo

smjer Konstruktivni

50

smjer Hidrotehnički

30

smjer Saobraćajni

30

smjer Menadžment i tehnologija građenja

8

Studijski program Geotehnika

10

Studijski program Menadžment u građevinarstvu

50

Prijave na konkurs se predaju studentskoj službi Građevinskog fakulteta 4. oktobra 2021. godine, u periodu 9-13h.

Uz prijavu za upis, kandidati podnose:

- original diplomu o završenim osnovnim studijama, odnosno uvjerenje o završenim osnovnim studijama,

- dokaz o aktivnom znanju jednog svjetskog jezika (odgovarajući sertifikat ili uvjerenje o položenim ispitima na osnovnim studijama).

Specijalističke studije se organizuju isključivo kao samofinansirajuće.

Visina naknade za studiranje na specijalističkim studijama je utvrđena odlukom Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore br. 02-331 od 17.9.2021. godine (u prilogu).

Test konkursa: