Građevinski fakultet na manifestaciji Dan otvorenih vrata

Na Danu otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore koji je održan 23. 3. 2022. godine, u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru, uspješno se predstavio Građevinski fakultet Univerziteta Crne Gore.

Image

Budući studenti su mogli da se upoznaju sa studijskim programima i radom Građevinskog fakulteta, kao i mogućnostima zapošljavanja nakon sticanja diplome, kroz neposrednu komunikaciju sa nastavnicima, saradnicima i aktivnim studentima. O studijskim progamima, maturanti su se mogli detaljnije informisati kroz pripremljeni promotivni štampani materijal.

Image

Na štandu Građevinskog fakulteta budući studenti su, u prijatnoj atmosferi uz ponuđeno osveženje, imali priliku da naprave uvid u tehničku dokumentaciju građevinskih objekata, upoznaju se sa laboratorijskom opremom i različitim vrstama uzoraka za ispitivanje.