Predavanje 20. februara: Profesor Vassilis Pagounis o laserskom skeniranju starih mostova i spomenika

Pozivaju se zainteresovani studenti svih nivoa studija, da prisustvuju predavanju profesora Vassilisa Pagounisa, na temu Geodetic approaches for the creation of a ΗΒΙΜ (Historic Building Information Modelling).

Na predavanju će biti riječi o laserskom skeniranju starih mostova i spomenika.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 20. februara 2023. godine, u amfiteatru 015 sa početkom u 18h.

Profesor Vassilis Pagounis je profesor Geodezije, na Katedri za geodetsko i geoinformatičko inženjerstvo, Univerziteta Zapadna Atika u Grčkoj. Na Građevinskom fakultetu UCG je putem Erasmus + razmjene.