Povodom nedjelje studenata organizovana predstava u amfiteatru 106

Studentska vijeća Tehničkih fakulteta u saradnji sa Studentskim parlamentom Univerziteta Crne Gore, povodom nedjelje studenata, organizovala su izvođenje predstave "Lutka". Autor teksta je jedan od najpoznatijih savremenih dramskih pisaca - Miro Gavran.  Amfiteatar broj 106, u zgradi tehničkih fakulteta, bio je ispunjen do posljednjeg mjesta.

Putujuće pozorište ''TEATAR VIHOR'' iz Beograda, osnovano je 2015. godine. Sa njim je već ostvarena saradnja na predstavi "Teško je reći zbogom". Glavne uloge tumače Nevena Vukes (neke od glavnih uloga ostvarila je u serijama ''Cvat lipe na Balkanu'', ''Vojna akademija'', ''Prvaci sveta'',…) i Bojan Dimitrijević ( publici je poznat po ulozi u seriji ''Vratiće se rode'', kao i po ulogama u filmovima ''Montevideo, Bog te video'', ''Taxi Bluz'',…).