Održana prezentacija programa stipendiranja kompanije Bemax

Prezentacija programa stipendiranja kompanije Bemax d.o.o. održana je juče na Građevinskom fakultetu.

- Kroz program stipendiranja, kompanija BEMAX će pružiti podršku studentima treće godine osnovnih i studentima specijalističkih studija Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, u akademskoj 2017/18. godini, rečeno je na prezentaciji, na kojoj su, pored zainteresovanih studenata, bili predstavnici kompanije BEMAX d.o.o., predstavnik Građevinskog fakulteta i predstavnik Kancelarije za karijerne orjentacije Univerziteta Crne Gore.

Zainteresovanim studentima je poručeno da se prijave podnose kompaniji Bemax, do 1. novembra 2017.godine. Prijava treba da sadrži:kratak CV, motivaciono pismo, podatak o indeksu uspješnosti (za sve godine studiranja) i potvrde o iznosu primanja roditelja.

Kontakt osoba je : Marija Knežević, kontakt telefon: +382 67 092 509, e-mail: marija.knezevic@bemax.me