Konkurs za upis na specijalističke studije za studijsku 2021/22. godinu II rok

UNIVERZITET CRNE GORE je raspisao KONKURS ZA UPIS NA SPECIJALISTIČKE STUDIJE UNIVERZITETA CRNE GORE ZA STUDIJSKU 2021/22.GODINU (II upisni rok).

GRAĐEVINSKI FAKULTET

Broj mjesta

Građevinarstvo

Konstruktivni

35

Hidrotehnički

7

Saobraćajni

24

Menadžment i tehnologija građenja

8

Geotehnika

8

Menadžment u građevinarstvu

46

Prijave na konkurs se predaju u sali 004b na Građevinskom fakultetu 27. oktobra 2021. godine, u periodu 9-12h.

Uz prijavu za upis, kandidati podnose:

- original diplomu o završenim osnovnim studijama, odnosno uvjerenje o završenim osnovnim studijama,

- dokaz o aktivnom znanju jednog svjetskog jezika (odgovarajući sertifikat ili uvjerenje o položenim ispitima na osnovnim studijama).

Specijalističke studije se organizuju isključivo kao samofinansirajuće.

Visina naknade za studiranje na specijalističkim studijama je utvrđena odlukom Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore br. 02-331 od 17.9.2021. godine.

Test konkursa: