Upis na drugu godinu master studija

Prema Uputstvu UCG broj 01/0-3070 od 21.09.2022. Komisija za upis na drugu godinu master studija je definisala uslove i način upisa po ovom kriterijumu:

- Prijava na konkurs se podnosi  studentskoj službi fakulteta 29. septembra 2022. godine od 11h do 13h.

- Polaganje prijemnog ispita je obavezno, 30. septembra 2022. godine u 10h u salama 105, 006.

- Ukoliko kandidat položi prijemni ispit - Komisija ocjenjuje da li je stečeno obrazovanje kandidata kompatibilno sa obrazovanjem koje se stiče na studijskom programu koji upisuje  i donosi odluku o prijemu kandidata na II godinu master studija koju verifikuje Vijeće fakulteta, o čemu će zainteresovani kandidati biti obaviješteni na sajtu Fakulteta.

- Ukoliko Komisija utvrdi da postoji podudaranje od najmanje 50% sadržaja ranije položenih predmeta i predmeta sa II godine master studija, Komisija donosi odluku o potencijalnoj zamjeni tog/tih predmeta sa odgovarajućim predmetom/predmetima koje kandidat nije prethodno slušao i polagao.