Obavještenje za polaganje predmeta: Fundiranje, Mehanika tla i stijena i Tuneli i podzemne konstrukcije u septembarskom ispitnom roku

Na zahtjev studenta za predmete Fundiranje, Mehaniku tla i stijena i Tuneli i podzemne konstrukcije u septembarskom ispitnom roku
redovnom ispitu se dodaje opcija za one studente kojima to odgovara (koji su osvojili mali broj bodova u toku nastave).
Naime, studenti mogu odabrati da ispit polažu na sljedeća dva načina:

I. "Regularan" završni ispit: svi osvojeni poeni u toku nastave + do 50 poena završni ispit

II. Ispit sa ustupkom za studente kojima to odgovara:
0 poena iz nastave + do 50 poena završni ispit + do 20 poena na dodatni zadatak uz završni ispit.

Ukupan broj poena koji student može osvojiti je 100.
Ako bi priznali i poene iz nastave to bi bilo preko 100 poena.

Polaganje ispita za predmete Fundiranje, Mehanika tla će biti u cjelosti pismeno.
Polaganje završnog ispita za predmet Tuneli i podzemne konstrukcije će biti usmeno ( kao i u julskom roku).

Predmetni nastvanici,

Z.Tomanović