Studenti Mašinskog fakulteta u Podgorici sa izuzetnim uspjesima su uzeli učešće na 61. Mašinijadi

Studenti Mašinskog fakulteta u Podgorici uzeli su učešće na 61. Mašinijadi koja je održana od 08. do 12. maja na Kopaoniku. Na ovogodišnjoj Mašinijadi osim naših studenata učestvovali su studenti iz Beograda, Niša, Kragujevca, Kraljeva, Novog Sada, Banjaluke, Zenice, Tuzle i Sarajeva.

Na takmičenju u znanju studenti Mašinskog fakulteta u Podgorici osvojili su I mjesto iz Mehanike fluida ( Jevrem Krstajić i Jelena Ćirković) i III mjesto iz Mehanike ( Jovan Miljanić i Jevrem Krstajić).

Pored takmičenja u znanju studenti su se takmičili i u sportovima, pa su studenti našeg fakulteta osvojili III mjesto u košarci.

U konkurenciji 11 fakulteta iz regiona, studenti Mašinskog fakulteta u Podgorici su napravili odličan rezultat iz oblasti u kojima su se takmičili.