Učešće Mašinskog fakulteta na Sajmu evropskih projekata

Sajam evropskih projekata organizovala je Privredna komora u saradnji sa kancelarijom Evropske Komisije u Crnoj Gori i  Ministarstvom evropskih poslova. Na sajmu se predstavilo 45 institucija, organizacija i kompanija koje koriste podršku evropskih fondova. Mašinski fakultet je predstavio osam međunarodnih projekata i to:

Ova manifestacija, kao dio proslave Mjeseca Evrope, organizovana je sa ciljem da se posjetioci upoznaju sa projektima koje implementiraju institucije, opštine, kompanije, univerziteti i NVO sektor i da se razmijene mišljenja i iskustva kako bi se razvile ideje za nove projekte i predstojeće pozive.

Sajam su otvorili: g-đa Oana Kristina Popa, ambasadorka Evropske unije u Crnoj Gori, g-đa Jovana Marović, potpredsjednica Vlade i ministarka evropskih poslova i g-đa Nina Drakić, predsjednica Privredne komore Crne Gore