Raspored polaganja ispita - septembarski rok

U skladu sa odlukom Senata Univerziteta Crne Gore i Akademskim kalendarom (http://www.ucg.ac.me/skladiste/blog_12/objava_3/fajlovi/UCG%20Akademski%20kalendar%2018%2019.pdf), održaće se septembarski ispitni rok u trajanju od 27. avgusta do 23. septembra 2018. godine.

U ovom roku predviđena su dva ispitna termina.

Studenti imaju pravo da prijave da polažu sve predmete na svim studijskim programima, a koje nisu položili u junskom i januarskom roku, a koje su prijavili na početku studijske 2017/18. godine.

Takođe, prema odluci Senata UCG broj 03-2248/1 od 03.07.2018. godine omogućeno je polaganje ispita kao cjeline iz nastavnih predmeta koje student nije položio u januarskom i junskom ispitnom roku, odnosno studentu treba omogućiti da na ispitu ostvari broj bodova za ocjenu E (dovoljan).

U prilogu se nalaze rasporedi polaganja ispita u septembarskom roku za sve studijske programe i nivoe studija.