Obuka za studente EVIVA

OBUKA ZA STUDENTE

U okviru Erasmus + EVIVA projekta, organizuje se početna obuka za studente Mašinskog fakulteta (II, III, IV i V godina studija) zainteresovane za sticanje društvenih, ličnih i organizacionih kompetencija.

E-VIVA projekat promoviše tzv. “Blended learning” pristup učenju koji je baziran ne samo na F2F (face to face) učenju već i na web-orjentisanom učenju kao i učenju kroz praksu u izabranim poslovnim okruženjima

Projektom je predviđena obuka dvije generacije studenata u cilju sticanja kompetencija poput kreativnosti, inovativnosti i kooperativnosti. Prva generacija od 10 studenata UCG će imati priliku da nakon obuke na Univerzitetu Crne Gore Gore prođe i dvonedeljnu obuku na Univerzitetu u Skoplju.

Početna obuka na Mašinskom fakultetu će se održati u srijedu 26.02.2020. u Sali L1 sa početkom u 12 h.