Mašinski fakultet - mjesto gdje snovi postaju realnost: Svečani prijem studenata I godine

Dragi studenti,

Tradicionalno kao i svake godine dana 25. septembra u Sali 203 dočekani su naši dragi brucoši kojima smo poželjeli puno uspjeha, lijepog druženja i uspomena koje će nositi cijelog života, na magičnom putu koji svi akademci prolaze jednom u životu – studiranje.

Potreba za mašinskim inženjerima u vremenu koje je pred nama, kao i znanje koje ćemo im sigurno nesebično prenijeti, biće garancija da će jednog dana oni biti cijenjeni članovi naše društvene zajednice, najviše će dobiti Crna Gora sa novim visokokvalitetnim kadrovima koji će doprinositi stvaranju nove vrijednosti u društvu.

U to ime DOBRO DOŠLI na Mašinski fakultet, mjesto gdje snovi mogu postati stvarnost.

DEKAN

Prof. dr Igor Vušanović