Dodatni ispitni rokovi _ septembar/oktobar 2022

Poštovani,

U prilogu objave mozete vidjeti detalje Odluke o dodatnim rokovima. U pojedinostima, rokovi će biti organizovani na sledeći način:

I

1. Studentima završne godine osnovnih studija iz člana 50a Pravila studiranja na osnovnim studijama ispit će se organizovati 27. septembra 2022.
  2. Prijava ispita za realizaciju ispita iz tačke 1 vršiće se 26. septembra 2022.
  3. Verifikacija ocjena na vijećima za ovaj rok izvršiće se zaključno sa 28.septembrom 2022.
  4. Izdavanje uvjerenja o završenim osnovnim studijama vršiće se 29. septembra 2022.

II

1. ODOBRAVA SE DODATNI ISPITNI ROK studentima završne godine osnovnih studija koji imaju neprijavljen i/ili nepoložen samo jedan predmet sa osnovnih studija.
  2. Prijave za dodatni ispitni rok vršiće se 30. septembra 2022.
  3. Dodatni ispitni rok će se organizovati 03. oktobra 2022.
  4. Verifikacija ocjena na vijećima za ovaj rok vršiće se 04. oktobra 2022.
  5. Izdavanje uvjerenja o završenim osnovnim studijama vršiće se 05. oktobra 2022.

Kako se očekuje prijava malog broja kandidata, potrebno je da se kroz dogovor profesora sa prijavljenim kandidatima u navedenim terminima organizuje satnica i mjesto polaganja.

Prilikom prijave ispita, studenti su dužni da na šalter Studentske službe donesu molbu i uplatnicu od 50 EURA.

Srdačno,

Mašinski fakultet