Nastavak aktivnosti FPN-a u okviru Zajedničkog regionalnog programa “Dijalog za budućnost”

Fakultet političkih nauka i Agencija za elektronske medije nastavljaju sa aktivnostima u okviru projekta “Medijska i informacijska pismenost u funkciji razvoja kritičkog mišljenja i zagovaranja mladih”. Nakon radionice za novinare i studente novinarstva, ova obuka okupiće 27, 28, i 29. januara nastavnike osnovnih i srednjih škola iz svih krajeva Crne Gore. Cilj je da eminentni stručnjaci iz naše zemlje i regiona prenesu svoje iskustvo i vještine predavačima osnovnih i srednjih škola, kako bi unaprijedili svoja znanja i kompetencije i primjenili ih u svom daljem radu sa učenicima.

Trodnevni vebinar dio je Zajedničkog regionalnog programa @dijalogzabuducnost, koji u Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Srbiji sprovode UNESCO, UNICEF i UNDP.