Globalna konferencija na temu COVID-a 19 još danas i sjutra

Regionalna studentska mreža za strateško upravljanje rizicima i krizama (ISMR Student Network) poziva studente i akademsko osoblje da prisustvuju globalnoj virtuelnoj konferenciji "ISRM globalna COVID-19 virtuelna konferencija" koja će se održati onlajn od 23. do 25. marta 2021. godine.

ISRM, u znak obilježavanja prve godišnjice globalnog zaključavanja, okuplja globalne stručnjake koji će napraviti pregled događaja iz prošle godine, identifikovati naučene lekcije i predložiti neke strategije, kako za dugotrajni oporavak od COVID-a 19, tako i u pogledu nacionalne i globalne spremnosti za upravljanje krizom.

Radni jezik konferencije je engleski.

Dodatne informacije i link za prijavu za koneferenciju možete naći na zvaničnom sajtu ISRM-a: www.theisrm.org