Vebinar na temu terorizma 21-og vijeka (ISMR Student Network)

Vebinar  na temu terorizma 21-og vijeka (ISMR Student Network)

Regionalna studentska mreža za strateško upravljanje rizicima i krizama (ISMR Student Network) ima zadovoljstvo da najavi vebinar na temu za koju su studenti pokazali najveće interesovanje - "Terorizam 21-og veka". Uvodničar će biti cijenjeni politikolog, dr Dragan Simeunović, profesor na Fakultetu političkih nauka Univerziteta u Beogradu, ekspert za terorizam (plakat je u prilogu).

Molimo zainteresovane da se prijave, kako bismo proslijedili pristupni link. U prijavi putem mejla potrebno je dostaviti sljedeće podatke: naziv vebinara, ime i prezime, naziv visokoškolske ustanove ili organizacije zaposlenja i grad/ državu prebivališta).

Email adresa za prijave (i ostale informacije): isrmseestudentnetwork@gmail.com

Prijava za članstvo u Regionalnoj studentskoj mreži i dodatne informacije o studentskoj mreži i učešću na vebinarima su dostupne na linku: https://www.ucg.ac.me/objava/blog/1295/objava/101521-prva-regionalna-studentska-mreza-za-stratesko-upravljanje-rizicima-i-krizama-ismr-student-network