Raspored predavanja i vježbi na osnovnim studijama za zimski semestar studijske 2021/22. godine

Poštovane/i koleginice i kolege,

U prilogu možete preuzeti raspored predavanja i vježbi na osnovnim studijama za zimski semestar studijske 2021/22. godine.

Nastava će se izvoditi uz strogo poštovanje svih mjera i preporuka Instituta za javno zdravlje, što podrazumijeva najizvodljiviji model nastave (neposredni – u prostorijama Fakulteta, online ili kombinovani), zavisno od broja studenata i raspoloživih prostornih kapaciteta. Sve informacije biće blagovremeno objavljivane u Obavještenjima za predmete na zvaničnoj stranici Fakulteta političkih nauka.

Želimo vam dobro zdravlje i uspješan početak studijske godine!