Predavanje ministra vanjskih poslova Republike Litvanije g-dina Linas Linkevičiusa na FPN-u

U četvrtak , 14. decembra, sa početkom u 17h, sala 1 na Fakultetu političkih nauka ministar vanskih poslova Republike Litvanije g-din Linas Linkevičius će održati predavanje na temu "CHALLENGES AND OPPORTUNITES IN A CHANGING EUROPE"

Predavanju će prisustvovati diplomatski kor, predstavnici Ministarstva vanjskih poslova, Ministarstva evropskih poslova, akademske zajednice, studenata, nevladinih organizacija i medija. Predavanje će se održati na engleskom jeziku.

Predavanje organizuje Diplomatska akademija Ministarstva vanjskih poslova Crne Gore, u saradnji sa Fakultetom političkih nauka UCG, a u okviru bilateralne posjete ministra Linkevičiusa Crnoj Gori.

Studenti prisustvo moraju potvrditi na e-mail adresu: diplomatic.academy@mfa.gov.me.