II upisni rok - Rang liste kandidata prijavljenih na konkurs za upis u prvu godinu master studija

U prilogu možete preuzeti rang liste kandidata prijavljenih na konkurs za upis u prvu godinu master studija - studijska 2022/23. godine, u drugom uposnom roku.

Upis kandidata će se izvršiti u petak, 14. oktobra 2022. godine, u terminu od 10.00 - 14.00 časova.

Kandidati koji su stekli pravo upisa na master studije u obavezi su Studentskoj službi dostaviti:

- Index (popunjen),

- Dvije indentične fotografije,

- Prijavni list (obrazac ŠV 20).

Ukoliko kandidati smatraju da su oštećeni prilikom bodovanja, prigovore  mogu predati Arhivi Fakulteta političkih nauka do četvrtka, 13. oktobra 2022. godine do 14.00 časova.