Prijava ispita za avgustovsko-septembarski rok

Prijava ispita za avgustovsko-septembarski ispitni rok će se vršiti od 2. do 12. jula 2019. godine u terminu od 10.00 do 14.00 časova na šalteru Studentske službe.

Studenti su dužni da prilikom uplate ispita za dodatni ispitni rok na uplatnici u polju "poziv na broj odobrenja" unesu jedinstveni studentski kod koji mogu preuzeti u Studentskoj službi.

Studenti imaju pravo prijave ispita koje su prijavili da slušaju i polažu u studijskoj 2018/19. godini.

Visina naknade u dodatnom ispitnom roku, shodno odluci Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore, iznosi 5,00 eura za svaki prijavljeni ispit.

*NAPOMENA: Studenti koji nisu izmirili naknadu za studiranje/školarinu nemaju pravo prijave ispita za avgustovsko-septembarski ispitni rok.