Dobra opšta znanja i vještine studenata Fakulteta političkih nauka preporučuju ih za buduće lidere

Manifestacija "Dan otvorenih vrata" bila je prilika za predstavljanje Fakulteta političkih nauka UCG budućim studentima koji se pripremaju za profesije istraživača i političkih analitičara, novinara, diplomata, socijalnih radnika i stručnjaka u oblasti evropskih integracija.

Ovaj fakultet predstavlja otvorenu školu demokratije i obrazovnu instituciju za bavljenje naukom o politici iza istraživanja političkih pitanja. Kod studenata se razvijaju dobra opšta znanja i vještine, što ih preporučuje za buduće lidere.

Fakultet je organizovao veliki broj istraživačkih projekata, međunarodnih konferencija, naučnih tribina i promocija i razvio intezivnu međunarodnu saradnju.

Više o studijskim programima dostupno je u  novom izdanju Informatora, na LINKU