Radionica o pisanju CV-a i motivacionog pisma

Karijerni centar i Zavod za zapošljavanje Crne Gore održaće radionicu „Kako napisati motivaciono pismo i CV“, u ponedjeljak, 09. oktobra 2017. godine, u Rektoratu UCG, sa početkom u 12 časova.

Karijerni centar UCG u saradnji sa ZZZCG organizuje ovu radionicu s ciljem da na osnovu profesionalnih instrukcija studenti nauče kako da ispoštuju zadovoljavajuću formu, ali i da suština ovih dokumenata bude takva da sebe predstave na najbolji mogući način.

Na radionici će takođe biti predstavljen i Europass koji, kao jedinstveni portfolio dokumenata, omogućava da studenti predstave stečena znanja, vještine, iskustva i kvalifikacije na jasan, uporediv i pouzdan način. Zainteresovani studenti se mogu prijaviti na e-mail adresu: karijernicentar@ac.me, uz navedeno ime i prezime, broj indeksa i fakultet.