Izvještaj o formiranim komisijama

Izvještaj o formiranim komisijama i usvojenim izvještajima na

196. sjednici Vijeća Fakulteta političkih nauka održanoj 16. aprila 2018. godine:

III sjednica Vijeća – Zahtjev za ocjenu magistarskog rada

Usvojeni su sljedeći zahtjevi studenta/kinje za ocjenu magistarskog rada:

Student/kinja

Tema

Komisija

Vanja Čabarkapa

Politička korektnost u Sjedinjenim Američkim Državama - Američki hipermoralizam

Prof. dr Sonja Tomović-Šundić, preds. Komisije

Prof. dr Čedomir Čupić, mentor

Prof. dr Nataša Ružić, članica Komisije

NAPOMENA:  U skladu sa Pravilima studiranja na postdiplomskim studijama (član 28, stav 2, Bilten Univerziteta Crne Gore, broj 339, od 09.03.2015. godine) primjerci magistarskih radova se dostavljaju biblioteci fakultetske jedinice i Biblioteci UCG, na uvid javnosti. U skladu sa članom 28, stav 4 Pravila studiranja na postdiplomskim studijama, primjedbe na magistarski rad mogu se dostaviti u roku od 15 dana od dana isticanja obavještenja.

IV sjednica Vijeća -  Izvještaj Komisije o ocjeni magistarskog rada

Student/kinja

Tema

Komisija

Sanja Bulatović

Uzroci uspona partija krajnje desnice u Evropi: slučaj Nacionalnog fronta u Francuskoj

Prof. dr Olivera Komar, preds. Komisije

Prof. dr Zoran Stojiljković, mentor

Doc. dr Ivan Vuković, član Komisije

NAPOMENA:  Student/kinja je dužan/na da preda sedam primjeraka (tvrdo koričenih u plavoj boji) magistarskog rada. O datumu odbrane biće blagovremeno informisan/a od strane koordinatorke nastave.

·Tabela će biti dopunjena terminima odbrana magistarskih radova po usaglašavanju istih sa članovima komisija