mr Ena Grbović - doktorski rad na uvid javnosti

Doktorska disertacija mr Ene Grbović pod naslovom Socijalna podrška kao faktor unapređenja kvaliteta života bivših korisnika psihoaktivnih supstanci u Crnoj Gori nakon rehabilitacije i resocijalizacije i Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije, izloženi su u Centralnoj univerzitetskoj biblioteci.

Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije podnijela je Komisija u sastavu:

• dr Boban Mugoša, vanredni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore;
  • dr Ana Čekerevac, redovni profesor Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Beogradu;
  • dr Velimir Rakočević, redovni profesor Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

Doktorska disertacija i Izvještaj Komisije o ocjeni doktorske disertacije stavlja se na uvid javnosti 30 dana od dana isticanja obavještenja u Centralnoj biblioteci (Podgorica, ulica Džordža Vašingtona bb), a primjedbe se mogu dostaviti Vijeću Fakulteta političkih nauka (Podgorica, ulica 13. jula br. 2).