Projekat Istorijskog instituta prvi na rang-listi odobrenih naučnoistraživačkih projekata

Projekat Istorijskog instituta UCG Crna Gora na političkoj i kulturnoj mapi Evrope - CLIO MAP je prvi na rang-listi odobrenih naučnoistraživačkih projekata Ministarstva nauke Crne Gore.

Od ukupno 72 predloga projekta prijavljenih na Konkursu za dodjelu grantova za naučnoistraživačke projekte, Ministarstvo je prihvatilo za finansiranje 15 najbolje ocijenjenih naučnoistraživačkih projekata. Pregovori sa nosiocima grantova će biti započeti već od naredne nedjelje. Realizacija projekata će početi od marta 2019. sa rokom za implementaciju do 2 godine.

Rukovodilac projekta je dr Radoslav Raspopović, a projektni partneri su Arhitektonski fakultet UCG, Filozofski fakultet UCG, Univerzitet u Varšavi, Univerzitet Sapienza iz Rima, Filozofski fakultet Univerziteta u Ljubljani, kao i kompanija Identity & promotion iz Podgorice.

Više informacija, kao i rang listu možete pogledati na linku: