Rezultati popravnog kolokvijuma

U prilogu su rezultati popravnog kolokvijuma. Napominjemo da nijesu unijete sve ispravke bodova nakon prvog pregleda radova, ali će biti unešene naknadno.

Pregled radova će se obaviti u ponedjeljak, 18. januara, po sljedećem rasporedu:

Za studente  smjera ETR koji su polagali u prvom terminu pregled radova će se održati u 9 časova i to zadaci u kabinetu Dušice Slović, a teorija u kabinetu Lazara Obradovića.

Za studente  smjera EA koji su polagali u prvom terminu pregled radova će se održati u 10 časova u kabinetu Lazara Obradovića (i teorija i zadaci).

Za studente oba smjera koji su polagali u drugom terminu pregled radova će se održati u11 časova u kabinetu Lazara Obradovića (i teorija i zadaci).

Zbog mjera povezanih sa pandemijom nije dozvoljeno da u hodniku ispred kabineta u jednom trenutku bude više od 10 osoba, pa se od studenata zahtijeva da se organizuju na odgovarajući način i ne prave gužvu.