UPUTSTVO ZA ONLINE NASTAVU / Prof. dr Aleksa Š. Vučetić

Svi studenti koji slušaju predavanja iz ovog predmeta imaće organizovana online predavanja utorkom od 10:15 do 12:30 časova. Svi su dužni dostaviti mi sledeće podatke na e-mail aleksavucetic@gmail.com:

Naziv predmeta:

Ime i prezime: (npr: Marko Janković)

Broj indexa: (npr: 1-T/2016 ili 2-T/2020)

Studijski smjer: (Turizam ili Turizam i hotelijerstvo)

E-mail sa kojim je otvoren nalog u Moodle bazi (moodle.ac.me):

kako bi bili uvršteni u Moodle bazu, gdje će dalja uputstva pročitati u odjelu Forum vijesti (na vrhu stranice za Održivi razvoj turizma). Prvo se izabere folder sa nazivom Prof. dr Aleksa Š. Vučetić, pa se zatim izabere predmet Održivi razvoj turizma. Odmah mi šaljite tražene podatke da bi proces online nastave počeo u utorak (09.10.2020.) i bez obzira da li je predviđeno da starije generacije pohađaju nastavu u ljetnjem semestru. Ukoliko neko ima stari Moodle nalog neka mi pošalje traženi podatak za njega (e-mail sa kojim je otvoren), a ako nema, ili je zaboravio, neka otvori odmah novi nalog (http://e-learning.ac.me/moodle/login/index.php). Sve provjere znanja (kolokvijumi i završni ispit) biće organizovane elektronski, u sali 201 na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo u Kotoru, u skladu sa preporukama NKT-a, Dekana i u terminima koji budu objavljeni u Moodle bazi u odjelu Forum vijesti.