Termin predroka zavrsnog ispita

Studentima koji su ucesnici WAT (Work and Travel) programa se odobrava polaganje zavrsnog ispita u predroku, 23.05.2018. Tacan termin i mjesto odrzavanja ce biti naknadno objavljeni.

Napominjemo da se na ovaj nacin studentima koji ce biti odsutni u terminu junsko/julskog roka omogucava da polazu zavrsni ispit, te da izlaskom na predrok studenti gube pravo polaganja u prvom junskom roku. Preciznije, ako su studenti polagali u predroku, i iz bilo kog razloga odustanu od WAT programa, nemaju mogucnost polaganja u prvom junskom roku.

Studenti koji se nijesu prijavili za polaganje u predroku, a zele da iskoriste ovu mogucnost, su duzni da to ucine u sto kracem roku. Prijava se vrsi na emal predmetnog saradnika (nevenar@ac.me).