Medicinski fakultet

Telefon: 067/899-407, 069/300-994

E-mail adresa: teodoravujovic@hotmail.com

OBRAZOVANJE:

• Osnovnu školu završila u Baru, dobitnik diploma “Luča”, Đak generacije Osnovne škole “Meksiko”
  • Završila Gimnaziju “Niko Rolović” u Baru, dobitnik diploma “Luča A”
  • Upisala Medicinski fakultet u Podgorici 2007.godine
  • Diplomirala na Medicinskom fakultetu u Podgorici 30. Maja 2013.godine, sa prosječnom osjenom 9.90 (A)
  • Dobitnik nagrade “19. Decembar” 2011. godine, dobitnik nagrade Atlas fondacije 2013.godine
  • Pripravnički staž odradila u JZU Dom zdravlja Podgorica 2013/2014.godine
  • Položila stručni ispit u zvanju doktora medicine 20.06.2014.godine pred Ispitnom komisijom Ministarstva zdravlja
  • Ljekarska komora Crne Gore izdala Licencu br 3680 dana 24-07-2014.
  • Od 14.04.2015. do 13.04.2016. zaposlena kao klinički ljekar na Odjeljenju endokrinologije Interne klinike JZU Klinički Centar Crne Gore. Radno mjesto podrazumijeva rad na Odjeljenju, kao i rad u Urgentnom centru
  • Od 2016.godine do danas zaposlena u Centru za kardiologiju Kliničkog centra Crne Gore, kao specijalizant treće godine Interne medicine sa usmejrenjem za kardiologiju
  • Od 2013.godine do danas zaposlena je na Medicinskom fakultetu u Podgorici kao stručni saradnik na predmetu Medicinska biohemija i hemija

POZNAVANJE STRANIH JEZIKA