Medicinski fakultet

Biografija - Vuković Marina

Diplomirala na Medicinkom fakultetu u Beogradu 2008. Specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije od 2016. UEMS Board Exam in PRM položila 2016. Na doktroskim studijama na Medicniskom fakultetu u Beogradu iz oblasti fizioloških nauka.

Zaposlena u Centru za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju Kliničkog centra Crne Gore. Saradnik u nastavi na Medicinskom fakultetu u Podgorici.

Učesnik Haim Ring School seminara 2013. i 2015. u Italiji, Salzburg Weill Cornell seminara 2015. u Austriji iz oblasti rehabilitacione medicine, kao i seminara o tradicionalnoj kineskoj medicini u Pekingu 2017.

Završila više kurseva iz oblasti dijagnostičkog i interventnog osteoartikularnog i muskuloskeletnog ultrazvuka.

Sprovela više edukacija i seminara iz oblasti rehabilitacije pacijenata sa hemofilijom.

Aktivni učesnik na brojnim kongresima od nacionalnog i internacionalnog značaja.