Medicinski fakultet

Biografija - Globarević-Vukčević Gordana+

Rodjena sam u Podgorici, 08.06.1971. godine. Moja adresa stanovanja je Beogradska 32 Podgorica. Majka sam jednog djeteta.

Završila sam Gimnaziju “Slobodan Škerović” u Podgorici 1989.godine. Nakon završene Gimnazije upisala sam Medicinski fakultet u Novom Sadu na kome sam diplomirala 1995.godine sa prosječnom ocjenom 9.0.

Nakon rada u Domu zdravlja Podgorica i Hitnoj pomoći, zaposlila sam se u Klinički centar Crne Gore 1998.godine kao klinički ljekar.

Specijalizaciju iz ginekologije i akušerstva sam dobila 1999.godine, a specijalistički ispit sam položila 2003.godine. Subspecijalizaciju iz oblasti steriliteta i infertiliteta završila sam 2016.godine.

U medjuvremenu (2001.g.) sam završila postdiplomske studije na Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu iz oblasti Humane reprodukcije.

Doktorske studije sam završila na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Kragujevcu 2011 i dobila zvanje doktora nauka iz oblasti Humane reprodukcije.

Godine 2012 stekla sam zvanje Primarius.

Nalazim se na radu u GAK-u, u Kliničkom centru Crne Gore.