Medicinski fakultet

Biografija - Dragaš Snežana+

Akademske osnovne informacije: Specijalista za infektivne bolesti, uže specijslista virusolog, Magistar medicinskih nauka.

Stručno i akademsko školovanje

2016  Upisana na doktorskim studijama na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, smjer mikobi i Infekcije.

2016   Uža specijalizacija iz virusologije na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Stečeno zvannje specijaliste virusologije. Naziv uže specijalističkkog rada “:Analiza profila rezistencije na antiretrovirusne lekove kod  pacijenata na visoko aktivnoj antiretorvirusnoj terapiji u Crnoj Gori”

2013   Poslediplomske studije na Medicinskom fakultetu, Univerziteta Crne Gore, Podgorica. Naziv magistarske teze: „Korelacija kliničko laboratorijskih parametara sa uvećanom slezinom u Infektivnoj mononukleozi, Stečeno zvanje: Magistar medicinskih nauka.

2011  Specijalizacija Infektolivnih bolesti na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, položen specijalistički ispit. Stečeno zvanje specijaliste za Infektivne bolesti.

1995/6 – 2002   Medicinski fakultet Univerziteta u Kragujevcu.  Diploma doktora medicine stečene 2002 .godine.