Obavještenje o odbrani polaznih istraživanja kandidata mr Vasilija Đurovića

Ekonomski fakultet iz Podgorice obavještava javnost da će student doktorskih studija mr Vasilije Đurović javno braniti polazna istraživanja teme doktorske disertacije „Uticaj nacionalnih razvojnih i finansijskih institucija na rast konkurentnosti i supstituciju uvoza u Crnoj Gori“ pred Komisijom za ocjenu podobnosti doktorske teze i kandidata u sljedećem sastavu:

-Prof.dr Nikola Milović, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, predsjednik;

-Prof.dr Predrag Bjelić, Ekonomski fakultet Beograd, Univerzitet u Beogradu, Republika Srbija, mentor;

-Prof.dr Vesna Karadžić, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, član.

Odbrana će se održati 05.05.2021.godine u 12,00 sati u Sali TEMPUS na Ekonomskom fakultetu u Podgorici.