Obavještenje o uplati prve rate školarine za ljetnji semestar studijske 2021/2022.

Obavještavaju se studenti da je rok za uplatu prve rate školarine za ljetnji semestar je 15. februar 2022. godine.

Studenti koji nijesu izmirili školarinu za zimski semestar, dužni su  da odmah uplate zaostali dug, kako bi bili u mogućnosti da slušaju i polažu kolokvijume i ispite iz ljetnjeg semestra.

Druga rata školarine za ljetnji semestar je do 15. aprila , a treća do 1. juna 2022. godine, do kada školarina za studijsku 2021/2022. godinu mora biti u cjelosti izmirena.

Dokaz o uplati obavezno dostaviti  na šalteru studentske službe ili elektronskim putem na email adresu studentskasluzbaef@ucg.ac.me

(u prilogu obavezno upisati broj indeksa i studijski program ekonomija ili menadžment)